https://www.facebook.com/videohdfoto/

01. Dlaczego my?

Niepowtarzalne momenty z naszego życia wymagają wyjątkowej i nietuzinkowej oprawy. Ślub i Wesele to jedno z takich wydarzeń, które pragniemy zachować w pamięci na zawsze. Jeśli poszukują Państwo profesjonalnego kamerzysty lub fotografa, który uwieczni te niezwykłe chwile i niewypowiedziane emocje, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wideofilmowanie jest naszą pasją - specjalizujemy się w uwiecznianiu w obiektywie ślubów i uroczystości weselnych, ale mamy również doświadczenie w filmowaniu chrztów, komunii, studniówek. Działamy w dużej mierze w województwie mazowieckim, na terenie takich miast jak Radom, Warszawa i okolice lecz nie wyznaczamy granic - jesteśmy otwarci na obsługę w każdym zakątku Polski, jak i za granicą.

Nasz zespół tworzą profesjonaliści, kreatywni, z pasją, otwarci na Państwa pomysły i wymagania. Każdy film to dla nas osobna, jedyna w swoim rodzaju historia, której nie da się powtórzyć. Takie są też nasze filmy - stylowe, osobiste oraz indywidualnie dostosowane do Państwa potrzeb i wymagań.

02. Nasza oferta

Film realizowany jest przez jednego lub dwóch kamerzystów. Zdjęcia są wykonywane przez jednego lub dwóch fotografów. Materiał zawiera wszystkie najważniejsze momenty uroczystości ukazane w ciekawy i nowatorski sposób, który czyni film unikalnym, a zdjęcia oddają atmosferę uroczystości.

Gotowy materiał otrzymują Państwo w indywidualnie zaprojektowanych opakowaniach w dwóch formatach Blu-Ray lub Pendrive oraz na płytach DVD dla tych państwa, którzy posiadają tylko odtwarzacze DVD.

Zanim podejmą Państwo decyzję, zapraszamy na prezentację video na której odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości.

 

 

03.

 

 

 

 

                       Moja pasja do fotografii i filmowania zawsze była ze mną, ale mój własny ślub był momentem, w którym postanowiłem przekształcić pasję do stylu życia.

AUGUSTFILM

+48 691021223

Studio DK2 Kiełkucka Fotografia / Film